Porażka polskiej drużyny narodowej w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024 - doskonały pojedynek zespołu narodowego Czech!

Porażka polskiej drużyny narodowej w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024 - doskonały pojedynek zespołu narodowego Czech!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu zespołu polskiego były średnio udane. Polscy gracze oczywiście dali radę awansować do fazy play-off, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Fani piłkarscy z naszego kraju zgodnie uważali, że zmiana na stanowisku szkoleniowca jest wymagana. I między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem polskiej drużyny narodowej, a jego pierwszym ważnym rywalem była reprezentacja narodowa Czech. Było to pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i niesamowicie ważne było to, aby zatriumfować.

Humory w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były dobre, jednak weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Już po trzech minutach spotkania czeska reprezentacja narodowa bowiem zdołała strzelić dwa gole. Zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców zgromadzonych na trybunach w Pradze był to istny szok. Zawodnicy czeskiej kadry narodowej prezentowali się zdecydowanie lepiej od polskich piłkarzy od pierwszego gwizdka i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części się to odmieni. W drugiej części tego starcia polska kadra narodowa grała trochę lepiej, jednak to gracze z Czech strzelili gola numer 3. Kuchta był strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie meczu. Zawodnicy kadry Polski zdołali zdobyć tylko jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Należy wziąć pod uwagę fakt, że ten mecz w wykonaniu polskiej kadry narodowej był tragiczny. Na pewno nie tak debiut w naszej kadrze wyobrażał sobie portugalski trener Santos. Polska kadra narodowa w drugim starciu zmagań eliminacyjnych zmierzy się z albańską reprezentacją narodową. Polska drużyna bez wątpienia musi zgarnąć trzy punkty w tym pojedynku.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy