kampanie ads 2022

Najlepsza agencja pozycjonująca w kraju!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że szukasz agencji SEO, która zajmie się Twoją stroną.

Nie mogłeś trafić lepiej!

Potrzebujesz skutecznej kampanii Google Ads? Napisz do mnie -> adwords https://cheersgroup.pl/

Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w kraju. Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Jesteśmy SEOwcami, którzy udowadniają, że pozycjonowanie stron to proces, który nie musi trwać latami i być kompletnie bezskutecznym.

Nie od dziś wiemy, że Google to najpotężniejsza wyszukiwarka internetowa na całym świecie. Obliczono, że tylko w ciągu jednego miesiąca używa jej aż 20 mln internautów! Co więcej, obejmują oni 93 procent wszystkich ludzi korzystających z internetu. Zdumiewające, prawda?

Jednocześnie w Polsce na krajowym rynku mają aż 97% udziałów w liczbie wyszukiwań. Nie ma sensu się okłamywać - chcesz być widoczny w sieci? Musisz być w topach, a my jesteśmy tu po to, aby Ci to umożliwić.

Doświadczenie, profesjonalizm, najwyższa jakość usług

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma firmami mamy przewagę, która wiąże się właśnie bezpośrednio z doświadczeniem.

Przeszło dziesięć lat pracy, obserwacji, zbierania doświadczeń i dążenia do profesjonalizmu.

W zakres naszych działań wchodzi pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, tworzenie stron internetowych, kampanie Google AdWords, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, a także marketing szeptany.

Podejmujemy się każdego zlecenia - nawet najtrudniejszego. Długoletnia obserwacja i analiza rynku internetowego w Polsce oraz na świecie, pozwoliła nam doskonale poznać skutecznych strategii pozycjonowania stron.

Zatrudniamy sztab profesjonalistów w dziedzinach copywritingu, pozycjonowania, programowania oraz tworzenia stron www, obsługi social media i organizowania kampanii Google AdWords.

Nasze umiejętności są naprawdę wysokie.

Niech strona będzie najlepszą wizytówką Twojej firmy!

Zamierzasz otworzyć konto w mediach społecznościowych?

Nasi specjaliści zrobią to za Ciebie! Wezmą w swoje ręce każdy profil, nawet ten w najgorszym stanie lub utworzą i poprowadzą dla Ciebie zupełnie nowy.

Wierz nam, wiemy co robimy. Jeśli się z nami skontaktujesz i opiszesz sytuację swojej witryny, stworzymy indywidualną strategię, dzięki której będziemy w stanie trafić do top10 wyszukiwarki Google.

Wygląda na to, że na stronie jest wirus, który uniemożliwia dalsze pozycjonowanie?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Strona Twojej firmy znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą potencjalnych klientów.

Będziesz top10 w Europie!

Zajmujemy się w pozycjonowaniu lokalnym, ogólnopolskim jak i zagranicznym.

Nasi obecni Klienci to firmy działające w Polsce, ale też jednocześnie na potężnych europejskich rynkach - brytyjskim, niemieckim i włoskim.

Niezależnie od tego jaka jest specjalizacja Twojej firmy i na jakim rynku działasz, pozycjonowanie to najlepsze, na co możesz się zdecydować by odnieść sukces.

Nie ma co się oszukiwać - wyłącznie najwyższe pozycje pozwalają pozostać zauważonym przez klientów potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Z kolei osiągnięcie tego szczytu wcale nie należy do najprostszych rzeczy - dlatego profesjonalna agencja to konieczność byś mógł skutecznie walczyć o najwyższe podium.

Pierwsza strona wyszukiwarki to nie bajka - możesz tam być!

Jaki sens zakładać stronę firmy, jeżeli nie przynosi Ci ona żadnego zysku? Jest to wyłącznie stratą czasu i pieniędzy.

Doskonale wiemy, iż wielu właścicieli stron zrezygnowało z korzystania z usług pozycjonowania, ponieważ poprzednie firmy nie wywiązały się ze swojego zadania, a nawet popsuły obecną sytuację.

Wyobrażamy sobie jak bardzo może to Klienta zniechęcić i dlatego my działamy w taki sposób, by usługi, jakie dla Ciebie świadczymy, charakteryzowały się najwyższą jakością oraz skutecznością.

Zapraszamy do kontaktu, mamy najatrakcyjniejszą ofertę w kraju!

Jeżeli zdecydujesz się z nami skontaktować i opowiesz nam jak wygląda obecna sytuacja, będziemy mogli zrobić wycenę SEO, które dla Ciebie wykonamy.

Na początku współpracy przeanalizujemy obecnych pozycji w Google oraz jej stan.

Dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają analizę witryn na wielu poziomach, będziemy zdolni dojść do bardzo pomocnych wniosków, które pozwolą zoptymalizować i przygotować witrynę do procesu pozycjonowania.

Krótko o pozycjonowaniu, czyli co zrobimy, byś trafił do top10

Wielu właścicieli stron twierdzi, że wszystko jest w porządku, jednak często są nieświadomi błędów jakie dotyczą ich witryn. Profesjonalna agencja SEO wdrożą specjalne działania, które będą mieć taki skutek, że notowania Twojej strony internetowej wzrosną.

Sprawdzimy, jakie słowa kluczowe są najczęściej wyszukiwane w przypadku Twojej branży i to na nie będziemy Cię pozycjonować.

Zaplecze naszej agencji Obecnie liczy już ponad 1000 domen. Są to domeny o dużej wartości, dlatego możesz się podziewać bardzo silnego link buildingu.

Na rezultat w przypadku naszej firmy, czeka się niespełna 3-4 miesiące.

To minimalny czas, który pozwala na zbudowanie mocnego zaplecza i co za tym idzie - podniesienia pozycji na liście wyszukiwań Google.

Na początek wykonamy audyt SEO stanowiący zbiór zaleceń związanych z tym, co uefektywnić, żeby roboty Google zaczęły odbierać ją stronę jako wartościową.

Wpłynie to na fakt, że nasze pozycjonowanie stanie się skuteczne.

Odpowiednia optymalizacja proces całkowicie konieczny. Wyłącznie te z witryn, które skonstruowane są w sposób zgodny z wymaganiami Google, mają szansę znaleźć się na pierwszej stronie