Freelancing SEO 2022

Freelancing SEO 2022

Najbardziej profesjonalna agencja SEO w kraju!

Biorąc pod uwagę fakt, że tu trafiłeś, to znaczy, że szukasz agencji, która będzie potrafiła skutecznie wypozycjonować Twoją stronę internetową.

Nie mogłeś trafić lepiej!


Potrzebujesz skutecznego pozycjonowania lub szukasz SEO porady? Napisz do mnie -> SEO Freelancer http://sebastianmatysik.pl/


Jesteśmy najlepszą tego typu firmą w Polsce. Pozycjonujemy strony internetowe, a także specjalizujemy się w działaniach z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy agencją, która udowadnia, że pozycjonowanie stron to usługa, którą wciąż da się skutecznie zrealizować.

Chyba nie będzie żadną nowością, gdy powiemy, że Google jest największą wyszukiwarką internetową na świecie. Udowodniono, że tylko w ciągu jednego miesiąca korzysta z niej 20 milionów użytkowników! Co więcej, obejmują oni 93 procent wszystkich ludzi korzystających z internetu. Zdumiewające, prawda?

Natomiast na naszym krajowym rynku ich udziały w liczbie wyszukiwań wynoszą aż 97 procent. Nie ma się co łudzić - chcesz zaistnieć w sieci? Musisz być w topach, a my jesteśmy tu po to by osiągnięcie tego było możliwe.

Najwyższy poziom usług oraz obsługi klienta

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży SEO. Nad wieloma agencjami dominujemy właśnie dzięki doświadczeniu nabytemu w trakcie długich lat pracy.

Przeszło dziesięć lat obserwacji, ciężkiej pracy i zbierania doświadczeń.

W zakres naszych działań wchodzi pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, tworzenie stron internetowych, marketing szeptany i kampanie Google AdWords.

Realizujemy każde zlecenie bez względu na poziom trudności. Wieloletnia obserwacja rynku internetowego w Polsce, Europie oraz na świecie, pozwoliła nam opracować skutecznie działających strategii pozycjonowania stron.

Zatrudniamy zespół doświadczonych ekspertów z dziedzin pozycjonowania, programowania, tworzenia stron www, obsługi social media, organizowania kampanii Google AdWords i copywritingu.

Nasze umiejętności są naprawdę wysokie.

Reklamuj się lepiej niż dotychczas!

Zamierzasz otworzyć konto w mediach społecznościowych?

Nasi specjaliści zrobią to za Ciebie! Zajmą się każdym profilem, nawet ten zapomniany i zaniedbywany przez długie lata lub utworzą i poprowadzą dla Ciebie całkowicie nowy.

Zaufaj nam, wiemy co robimy. Zależnie od Twojej sytuacji, stworzymy unikalną strategię, dzięki której będziemy w stanie trafić na szczyt wyszukiwarki.

Masz wirus na stronie, przez który dalsze pozycjonowanie staje się niemożliwe?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Twoja firmowa strona znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą potencjalnych klientów.

Będziesz top10 w Europie!

Naszą specjalizacją jest pozycjonowanie stron jednocześnie w skali lokalnej, ogólnopolskiej oraz europejskiej.

Klienci naszej agencji są przedsiębiorstwami świadczącymi usługi zarówno w Polsce, jak i na wielkich rynkach europejskich typu Wielka Brytania, Niemcy czy Włochy.

Jakikolwiek biznes prowadzisz i na jakim rynku działasz, SEO to najlepsze, na co możesz się zdecydować by odnieść sukces.

Nie ma sensu się okłamywać - wyłącznie top10 pozwala Ci pozostać zauważonym przez potencjalnych klientów.

Z kolei osiągnięcie tego szczytu wcale nie należy do najprostszych rzeczy - dlatego też potrzebujesz rzetelnej agencji SEO w skutecznej z tymi, którzy już są wysoko.

Pierwsza strona Google może stać się rzeczywistością dla Twojej witryny!

Jaki sens zakładać stronę firmy, jeżeli nie przynosi Ci ona żadnego zysku? Jest to wyłącznie stratą czasu i pieniędzy.

Doskonale wiemy, iż wielu właścicieli stron przestało ufać SEOwcom, ponieważ zawiodło się na poprzednich agencjach, a nawet pogorszyły obecny stan.

Potrafimy sobie wyobrazić jak to zniechęca i dlatego my działamy tak, aby usługi, jakie dla Ciebie świadczymy, stały na jak najwyższym poziomie.

Zadzwoń do nas, mamy najatrakcyjniejszą ofertę w Polsce!

Jeśli się do nas odezwiesz i przedstawisz nam w jaki sposób prezentuje się obecna sytuacja Twojej witryny, będziemy zdolni dokonać wyceny pozycjonowania, które wykonamy.

Na początku nawiązanej współpracy dokonamy analizy aktualnych pozycji wraz z jej stanem.

Dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają analizę witryn na wielu płaszczyznach, będziemy zdolni dojść do bardzo pomocnych wniosków, które pozwolą w odpowiedni sposób zoptymalizować i przygotować Twoją stronę do procesu pozycjonowania.

Krótko o pozycjonowaniu, czyli co dzieli Cię od pierwszej dziesiątki

Większość osób mających firmowe strony internetowe, że żadne błędy nie istnieją, ale często nie mają pojęcia o błędach i nieścisłościach związanych z ich witrynami. Profesjonalna agencja pozycjonująca będą w stanie podjąć specjalne kroki, które sprawią, że notowania Twojej strony internetowej wzrosną.

Zdecydujemy, które frazy są najodpowiedniejsze dla Twojej firmy.

Nasze zaplecze liczy obecnie około tysiąca domen. Są one oczywiście bardzo wartościowe zgodnie z wymaganiami Google, dlatego masz gwarancję bardzo silnego link buildingu.

Na efekt naszego pozycjonowania, czeka się niespełna 3-4 mies.

Jest to optymalny okres, który daje możliwość stworzenia silnego zaplecza i w związku z tym osiągnięcia wzrostu pozycji w SERPach.

Na początek wykonamy audyt SEO stanowiący zbiór zaleceń dotyczących tego, co zmodyfikować, by zaczęła być odbierana przez roboty Google jako wartościowa.

Sprawi to, że pozycjonowanie stanie się maksymalnie skutecznie.

Optymalizacja wykonywana przez SEOwców jest konieczna. Wyłącznie te z witryn, które spełniają wymogi wyszukiwarki, są w stanie zająć wysokie pozycje

Zostaw komentarz

Brak kometarzy