Ogłoszenia na I Niedzielę Wielkiego Postu

Dziś o godzinie 17.45 Gorzkie Żale z nauką pasyjną i procesją eucharystyczną.

W poniedziałek o godzinie 6.00 w dolnym kościele jutrznia. Po wieczornej Mszy Świętej do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

W środę o godzinie 18.00 w kaplicy M. Bożej Nowenna a po niej Msza Święta.

W piątek o godzinie 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. O godzinie 17.00 Droga Krzyżowa z udziałem dzieci o godzinie 18.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych.

W piątek 23 lutego w świetlicy Caritas rozpocznie się kurs przedmałżeński.

W minionym tygodniu zakończyliśmy kolędę. Bardzo dziękujemy za życzliwość i cierpliwość okazywaną podczas wizyt. Nie dobry Bóg wynagrodzi wszelkie trudy. W zakrystii przyjmujemy zgłoszenia tych rodzin, które z różnych powodów nie mogły przyjąć księdza po kolędzie w oznaczonym terminie.

W najbliższą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 10.00 w świetlicy Caritas można uzyskać pomoc w wypełnianiu PIT za 2017 rok i przekazać 1% podatku na rzecz parafialnej Caritas. W kruchcie kościoła są wyłożone ulotki na ten temat.

Do puszek pod chórem będziemy zbierać ofiary na misyjne dzieło „ad gentes”.

Z naszej parafii trzech panów przygotowuje się do pełnienia posługi nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej. Będą oni pomagali w udzielaniu Komunii Świętej jak również w zanoszeniu Komunii Świętej chorym.