Ogłoszenia na 14 Niedzielę Zwykłą

Dziś na Mszy Świętej o godzinie 18.30 będziemy obchodzić imieniny ks. Tomka. Dostojnemu Solenizantowi życzymy wielu łask bożych, radości z pełnienia posługi, wytrwania w powołaniu i opieki M. Bożej! Szczęść Boże!

W lipcu i sierpniu w niedzielę nie będzie Mszy Świętej o godzinie 11.30.

W poniedziałek po wieczornej Mszy Św., do godziny 20.00 adoracja N. Sakramentu.

W środę o godzinie 18.00 Nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polskiej.

W czwartek 13 lipca po wieczornej Mszy Świętej Nabożeństwa Fatimskie i procesja.

W piątek o godzinie 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Jest to równocześnie dzień imienin Ks. Abpa Henryka Hosera SAC. W naszych modlitwach będziemy powierzać dobremu Bogu Ks. Arcybiskupa.

W najbliższą niedzielę po Mszy Św., o godzinie 10.00 w dolnym kościele, woluntariusze Puckiego Hospicjum św. Ojca Pio przedstawią monodram poświęcony problemom onkologicznym. Jak pomóc sobie, gdy dowiadujemy się o śmiertelnej chorobie nowotworowej, która nas spotkała. Bardzo poważny i głęboki temat ludzkiego doświadczenia: przemijania, umierania i wieczności.

Pod chórem jest do nabycia prasa katolicka – zachęcamy do lektury!

W gablotach są wywieszone zapowiedzi przedślubne.