Ogłoszenia na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego

O godzinie 13.00 Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej Dzieci ze Szkoły Sióstr Felicjanek.

Nabożeństwo majowe, nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego i Nabożeństwo Fatimskie zakończone procesja dziś po wieczornej Mszy Świętej.

W dolnym kościele po wieczornej Mszy Świętej spotkanie kandydatów do bierzmowania.

Dziś można jeszcze przekazać makulaturę na misje.

Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na seminarium duchowne w Tarchominie.

Powstał parafialny chór czterogłosowy. Brakuje trochę męskich głosów. Prośba do Panów i Młodzieży męskiej o pomoc i zaangażowanie. Miejmy nadzieję, że nie zabraknie odwagi i motywacji do śpiewu.

W poniedziałek adoracja N. Sakramentu rozpocznie ok. 19.30 ze względu na grupowe zdjęcia dzieci pierwszokomunijnych.

W środę nowenna do M. Boskiej Królowej Korony Polskiej razem z nabożeństwem majowym i nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego.

W piątek o godzinie 9.00 Msza Święta dal nauczycieli i uczniów Szkoły Króla Maciusia z racji złotego jubileuszu Szkoły. Mszy Świętej przewodniczyć będzie J. E. Ks. Biskup Marek Solarczyk. Jest równocześnie liturgiczne wspomnienie św. Feliksa z Kantalicjo – Patrona naszej Parafii.

W sobotę Wigilia Zesłania Ducha Świętego. Po wieczornej Mszy Świętej czuwanie modlitewne.

Panów w średnim wieku zapraszamy do asysty kościelnej. Chętnych zgłaszają się do ks. proboszcza.

W niedzielę 27 maja będzie można odbierać zamówione filmy z nawiedzenia kopii Cudownego Obrazu M. Bożej Jasnogórskiej.